انواع پارچه مناسب برای لباس بچه گانه کودکان دارای حساسیت

تریکو پانیار

انواع پارچه مناسب برای لباس بچه گانه کودکان دارای حساسیت

تریکوپانیار تولید و پخش عمده پوشاک بچه گانه : اگر دارید این مطلب رو میخوانید احتمالا شما دارای فرزند کوچک هستید یا در شرف بچه دار شدن می باشید. نیاز به لباس مناسب برای کودکان مانند نیاز به مواد غذای مقوی و  رعایت بهداشت یکی از موارد بسیار مهم می باشد . در صورت استفاده از لباس های با پارچه های از جنس های نا مناسب امکان اسیب رسیدن به پوست فرزند عزیزتان زیاد میشود. و گاها امکان دارد این اسیب تا پایان عمر همراه فرزند دلبندتان بماند . اینگونه شد که ما تصمیم گرفتیم با نوشتن این مقاله در راه بالا بردن اگاهی شما عزیز قدمی هرچند کوچک برداشته باشیم .

لباس بچه گانه مناسب باید چه ویژگی های داشته باشد :

یکی از بخش های که ما در تولید لباس بچه گانه سرلوحه کار خودمان قرارداده ایم توجه به کیفیت و جنس پارچه بکار رفته از پوشاک بچه گانه تولیدی ما می باشد . ما سعی کرده ایم با به کار بردن پارچه های که دارای  خاصیت ضد حساسیت هستند در پوشاک تولیدی مان عوارض ناشی از حساسیت پوستی کودکان را به حداقل ممکن برسانیم .

در زیر سه مدل پارچه را اورده ایم که در پوشاک بچگانه تولیدی ما استفاده میشود :

پارچه پنبه ای : این پارچه با لطافت و ظرافت ذاتی که دارد از بروز حساسیت در کودکانتان جلوگیری می نمایید همچنین شستشو این گونه لباس ها بسیار راحت بوده و با توجه به جنس این گونه پارچه لباس های بچه گانه ی تولید شده با این پارچه از تنوع رنگ و مدل زیادی برخوردار می باشند . این مدل پارچه کمترین الکترسیته ساکن را در خود نگهداری میکند منتها شدیدا مستعد چروک شدن می باشد و همینطور از طول عمر نسبتا کمتری بر خوردار است نسبت به پارچه های که از جنس های مصنوعی می باشند.

پارچه های پشمی : پوشاک بچه گانه ای که با پارچه های پشمی تهیه شده اند به صورت ذاتی دارای ضخامت بیشتر می باشند و از ظرافت کمتری نسبت به پوشاک پنبه ای می باشند . این گونه لباسهای بیشتر مناسب فصل های سرد مانند پاییز و زمستان می باشند و معمولا به تنهایی استفاده نمیشوند و زیر انها همیشه یک لباس پنبه ای باید تن بچه کرد. از جمله ویژگی های این لباس ها می توان به طول عمر بالا و با دوام بودن انها اشاره کرد .

 

از محصولات متنوع بچگانه ما در سایت بازدید نمایید کد محصولاتی میخواهید به صورت عمده خرید کنید را مشخص کنید و با کارشناسان فروش ما در تولیدی پوشاک بچگانه تریکوپانیار (برداران یعقوبی) تماس بگیرید. و یا درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید میتوانید با شماره 09351957348 و یا ای دی تلگرام
@MahdiYaghoubi در ارتباط باشید

پیگیری سفارش
لیست مقایسه