انواع پارچه (پوشاک بچه گانه )

انواع پارچه (پوشاک بچه گانه )

تریکو پانیار بخش عمده پوشاک بچه گانه :

یکی از مهمترین المانهای که ما باید در زمان خرید لباس بچه گانه به ان باید توجه کنیم جنس پارچه است . در صورتی که جنس لباسی که خریداری میکنیم خوب نباشد باعث بیماری های پوستی و الرژی پوست کودک عزیزمان میشود.

ما در این مقاله سعی کرده ایم که شما عزیزان را با انواع پارچه موجود در بازار اشنا نماییم :

پارچه های پلی استر : این نوع از پارچه به صورت صد در صد منصوعی تولید میشوند که شامل ترکیب دو ماده متیل و منو اتیلن میشود  از جمله ویژگی های این نوع پارچه میشه به با دوام بودنش رنگ پذیری بالاش و همینطور طول عمر بالا و شتسشو راحتش نام برد

تریکو پانیار پخش عمده پوشاک کودکانه

پارچه های ویسکوز : این نوع پارچه برعکس ظاهرش که بیشتر شبیه پارچه ها مصنوعی است پارچه ای طبیعی است که طی فرایند خاصی از سلولز تهیه شده است . به صورت خلاصه اگر بخوایم ویژگی های این پارچه رو شرح بدم خاصیت ارتجاعی کمی دارد استحکام پاینی دارد . قدرت جذب اب بسیار بالای دارد خیلی سریع چروک میشود .

ویسکوز

پارچه های نخی : پارچه های نخی در واقع از جنس پنبه می باشند که طی فرایند ریسندگی تبدیل به نخ شده و سپس در کارخانه های بافندگی تبدیل به پارچه میشوند این گونه پارچه به علت سبکی و جنس نرم و لطیفی که دارند مناسب ترین انتخاب برای  لباس برای کودکان می باشد لباس های پنبه ای سبک هستند رطوبت را به خوبی جذب میکنند  خنک هستند و از عرق سوز شدن فرزندتان جلوگیری میکنند . از معایبشونم هم می تونیم به استحکام کمترشون و همینطور حساسیتشون به شستشو نام برد .

تریکو پانیار

ادامه دارد…..

تریکو پانیار بخش عمده پوشاک بچه گانه با ما در ارتباط باشید

♻️ تولید و پخش تریکو پانیار♻️♻️
❌❌فقط و فقط به صورت عمده❌❌

 

🌹🌹ادرس شعبه یک :بازار بزرگ بازار عباس اباد کوچه شهید هادی مهدوی مجتمع تجاری المهدی ۳ طبقه اول پ۴۳۷

 

۰۲۱۴۰۵۵۳۰۵۱

 

شعبه دوم تهران بازار بزرگ انتهای بازار مسگرها کوچه شهید رضا کاشی پاساژ الزهرا طبقه همکف پلاک 13
تلفن تماس : 02140553051 09125025892
تلگرام : 09190836151

پیگیری سفارش
لیست مقایسه