تریکو پانیار دکوراسیون پوشاک بچگانه

تریکو پانیار دکوراسیون پوشاک بچگانه

تریکو پانیار بخش عمده پوشاک بچگانه : داشتن یک دکوراسیون چشم گیر برای یک فروشگاه پوشاک بچگانه  باید جز المان های اصلی باشند. چه بخواهید چه نخواهید اولین چیزی که چشم مشتریان راه به مغازه شما جلب میکند دکور و طراحی داخلی و چینش لباس ها و وسایل در مغازه شما میباشد . برای داشتن دکوراسیون زیبا لزوما نیاز نیست خرج های انچنانی انجام دهید شما می توانید با اندکی خلاقیت و داشتن کمی شناخت از روانشناسی رنگ ها یک فروشگاه زیبا و جذابی برای خود داشته باشید.

 

نور پردازی یکی از مهم ترین ارکان ها برای جلب  توجه رهگذاران به فروشگاه پوشاک بچگانه شما می باشد سعی کنید حد الامکان از نور های سفید و صورتی استفاده کنید و به هیچ وجه از نور های سبز قرمز استفاده نکنید. در صورت امکان سعی نمایید بجای رنگ از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار های فروشگاه خود استفاده نمایید از انجای که شما قصد فروش پوشاک بچگانه را دارید ترجیحا از کاغذ دیواری های رنگ صورتی سفید و کرم استفاده کنید و از استفاده از کاغذ دیواری های مشکی قرمز سبز و بنفش خودداری نمایید. هرچقد طرح های کاغذ دیواری ساده تر باشد برای مشتری حس بهتری ایجاد میکند زیرا کاغذ دیواری های که دارای طرح های پیچیده هستند باعث میشوند به صورت ناخدااگاه مشتری احساس سر در گمی نماید.

در پایین میتوانید چند طرح جذاب کاغذ دیواری را مشاهده کنید دقت کنید که تمام فضای فروشگاه پوشاک بچگانه  را کاغذ دیواری نکنید

یا

استفاده از استیکر ها هم میتواند هم از هزینه های مورد نیاز برای دکوراسیون کم کنند هم نقش بسزای در جذاب به نظر رسیدن فروشگاه پوشاک بچگانه شما داشته باشد .

به استیکرهای دیواری زیر توجه کنید

 

تولید و بخش عمده پوشاک بچگانه به سرتاسر ایران .

ما با شناسایی نیاز ها بازار و دوخت و تولید لباس های با مد روز و تنوع فراوان و با قیمت گذاری مناسب به شما بوتیک داران و بونک داران عزیز کمک میکنیم که بتوانید اجناس خود را به قیمتی رقابتی با کیفیت مناسب به مشتریان خود عرضه کنید .

 

♻️ ♻️ تولید و پخش تریکو پانیار♻️♻️
❌❌فقط و فقط به صورت عمده❌❌

🌹🌹ادرس شعبه یک :بازار بزرگ بازار عباس اباد کوچه شهید هادی مهدوی مجتمع تجاری المهدی ۳ طبقه اول پ۴۳۷

۰۲۱۴۰۵۵۳۰۵۱

شعبه دوم تهران بازار بزرگ انتهای بازار مسگرها کوچه شهید رضا کاشی پاساژ الزهرا طبقه همکف پلاک 13
تلفن تماس : 02140553051 09125025892
تلگرام : 09190836151

برای بازدید از سایر محصولات ما میتوانید از طریق این لینک وارد صفحه اصلی سایت ما شوید