نکانی که فروشندگان لباس بچه گانه هنگام تامین اجناس مغازه ی خود باید رعایت کنند

نکانی که فروشندگان لباس بچه گانه هنگام تامین اجناس مغازه ی خود باید رعایت کنند

تریکو پانیار : همانطور که شما در هنگام فروش لباس های خود به مشتریان باید مهارت داشته باشید بسیار مهم است که در هنگام خرید و تامین اجناس از تولید کنندگان و عرضه کننده گان عمده پوشاک بچه گانه نیست تبحر داشته باشید. زیرا یک اشتباه کوچیک در خرید می تواند برای شما دردسر ساز شود و لباس های خریداری شده توسط شما در بوتیک یا مغازه اتان باد کند. ما در اینجا چند نکته برای شما اوردیم که ممکن است به شما کمک بزرگی کند :

تهیه آمار دقیق از میزان و نوع فروش

جدای از دفتر حساب کتابتون یک فایل اکسل درست کنید که دارای ستون های با نام های – نام کالا – دسته بندی کالا – تاریخ خرید – تاریخ فروش – قیمت خرید عمده – قیمت به فروش رفته و سود  باشد و پس از فروش لباس هایتان انها را در این فایل ذخیره کنید .

با اینکار شما میتوانید خیلی راحت به این پی ببرید که چه نوع لباس های در چه فصل ها و ماه های فروش بیشتری دارند . چه لباس های در مجموع فروش به شما سود بیشتری میدهند  و این باعث میشود در هنگام تامین جنس و خرید پوشاک بیشترین بازدهی رو داشته باشید به عنوان یک مثال خیلی ساده در به احتمال زیاد در شهریور ما فروش کیف مدرسه خیلی بیشتره تا اسفند  پس اگر شما اسفند ماه کیف مدرسه رو بخرید ممکنه مجبور بشید اون کیف رو چندیدن ماه درمغازه تون نگهداری کنید که هم فضای زیادی به خودش اختصاص میده هم پول شما مدت زیادی از گردش می افته . البته توی این فایل ما تاریخ خرید رو هم  درج کردیم ممکنه شما بتونید در فصل تابستان یا بهار لباس های زمستانی رو با قیمت های خیلی مناسب تهیه کنید و با سود فوق العاده در فصول سرد بفروش برسانید درست کردن این فایل اکسل میتونه به شما کمک کنه که بهترین خرید رو با کمترین اشتباه داشته باشید ما در ادامه مقالاتمان سعی میکنید به شما کار با اکسل رو اموزش بدیم ..

توجه به کیفیت اجناس

در صنف فروش پوشاک بچگانه برعکس دیگر اصناف قیمت مناسب نیست که حرف اول رو میزنه  برای والدین راحتی و زیبایی لباس های که برای فرزندانشون میخرند مهمترین المان محسوب میشه  پس سعی کنید اجناسی که میخرید با کیفیت بالا باشند تا خاطره ی خوبی از برند شما در ذهن مشتریانتون به جا بگذارند.

♻️ ♻️ تولید و پخش تریکو پانیار♻️♻️
❌❌فقط و فقط به صورت عمده❌❌

🌹🌹ادرس شعبه یک :بازار بزرگ بازار عباس اباد کوچه شهید هادی مهدوی مجتمع تجاری المهدی ۳ طبقه اول پ۴۳۷

۰۲۱۴۰۵۵۳۰۵۱

 

شعبه دوم تهران بازار بزرگ انتهای بازار مسگرها کوچه شهید رضا کاشی پاساژ الزهرا طبقه همکف پلاک 13
تلفن تماس : 02140553051 09125025892
تلگرام : 09190836151