چگونه لباس بچگانه را بشویم

چگونه لباس بچگانه را بشویم

تریکو پانیار تولید و پخش عمده لباس بچگانه :  پاکیزه بودن لباس کودکان به علت حساسیت بالای انها بسیار مهم است برای همین تصمیم گرفتیم تا در مورد شستشوی لباس کودکان مقاله ای را تهیه کنیم .

دقت در انتخاب مواد شوینده !

قبل از اینکه اقدام به شستشوی لباس کودکانتان کنید باید به این نکته توجه کنید که پوست کودکان بسیار حساس می باشد و استفاده از مواد شوینده قوی و  عطر دار برای شستشوی لباس کودکان تان میتواند باعث ایجاد حساسیت در پوست فرزندتان شود پس حدالمکان سعی کنید از مواد شوینده ای استفاده کنید که ملایم باشد و کمترین مواد معطر در آن به کار رفته باشد زیرا در غیر این صورت امکان اسیب رسیده به پوست فرزند دلبندتان هست . استفاده از شوینده های مایع نسبت به شوینده های پودری مانند صابون یا پودر مایع لباس شویی دارای ارجحیت می باشد زیرا به راحتی پس از ابکشی پوشاک بچگانه از بافت لباس هایتان بیرون میایید

از مواد سفید کننده (وایتکس )  استفاده نکنید !

سعی کنید پس از لکه شدن لباس کودکتان بلافاصله انها را درون ماشین لباس شویی قرار دهید زیرا هرجقدر که از زمان لکه شدن لباس بیشتر بگذرد این لکه ها ماندگار تر میشوند اگر بلافاصله پس از لکه شدن پوشاک کودکانه انها را بشوید دیگر نیازی به استفاده از مواد سفید کننده که باعث پوسیدگی لباس و همینطور ایجاد حساسیت در پوست فرزندتان میشود جلو گیری میکند . شما همچنین می توانید از امونیاک برای از بین بردن لکه های لباس بچگانه استفاده نمایید کافیست که یک قاشق چایخوری امونیاک را به همراه یک لیوان اب بر روی لکه های لباس بمالید .

همیشه سعی کنید لباس کودکانتان را از سایر البسه خانه جدا کنید و به صورت جداگانه بشوید تا حد امکان از شستشوی لباس کودکان با اب گرم خودداری نمایید همچنین سعی کنید تا میتوانید با کمترین استفاده از مواد شوینده این کار را انجام دهید یا اگر مجبور میشوید لباس های کودک دلبندتان را با استفاده از مواد شوینده بشورید انها  را چندیدن با اب کشی نمایید تا خیالتان بابت باقی ماندن مواد شوینده در بافت پوشاک کودکانه تان راحت باشد .

بهترین مواد شوینده برای لباس کودکان میتواند پودر صابون باشد  هم قدرت پاک کنندگی فراوانی دارد و هم کمترین حساسیت زایی را دارد .

 

 

درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید میتوانید با شماره 09351957348 و یا ای دی تلگرام
@MahdiYaghoubi در ارتباط باشید

تریکو پانیار بخش عمده پوشاک کودکانه و بچگانه 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه