چگونه لباس کودکانمان را بشوریم

پوشاک بچگانه

چگونه لباس کودکانمان را بشوریم

تریکو پانیار بخش عمده پوشاک بچه گانه : در صورتی که دارید اولین فرزند خودتان را بزرگ میکنید احتمالا این را میدانید که در حال حاضر شما میتوانید با یک جستجو ساده به هزاران سایت و وبلاگ و بانک اطلاعاتی در مورد روش های تربیت بچه دسترسی پیدا کنید و حتی میتوانید در هر زمانی که بخواهید به مشاور های کودک و نوجوانان مراجعه کنید و همانند یک فرد با تجربه که تجربه ی بزرگ کردن و تربیت کردن چندین بچه را داشته در تربیت کودک دلبندتان با تجربه باشید و دیگر نیاز نباشد که با ازمون و خطا تجربه کسب کنید . ولی نکته ی که شاید بین این همه از اطلاعات روانشناسی و تربیتی و سلامت بچه جای خالیش حس میشود. شستشو  لباس بچه هست بله درست متوجه شدید . لباس کودک شما میتوان تاثیر بسزای در راحتی و ارامش فرزند دلبند شما داشته باشد و با شستشو نامناسب پوشاک بچه گانه فرزندتان باعث میشوید که لباس های انها خیلی سریع تر  خراب بشوند یا برای فرزندتان و زبر و زمخت شود و باعث خراشیدگی بر روی پوست لطیف فرزند دلبندتان شود ما در این مقاله سعی کردیم نکاتی در مورد نحوه ی صحیح شتسشوی  پوشاک بچگانه   ارائه بدهیم

1- پس از خرید و قبل از استفاده از پوشاک بچه گانه لباس را بشوید!

خیلی بعید هست که فرزند دلبند شما بخاطر پوشیدن لباس نشسته شده دچار مریضی و یا اسیب شدیدی بشه ولی با تمامی این اوصاف به علت اینکه لباس خریداری شده توسط شما از فروشگاه ممکن است در معرض گردو غبار و تماس با دست الوده بوده باشد و این گرد و غبار و الودگی بر روی لباس بچگانه برای فرزند شما ایجاد بیماری های پوستی و الرژی نماید.

2- استفاده از مواد شوینده مخصوص برای پوشاک کودکان

شاید شما هم با دیدن حجم و تنوع زیاد مواد شوینده مناسب برای لباس کودکان در بازار مواجه شده باشید. به نظر ما حتما نیاز نیست برای از مواد شونده گران قیمت و مخصوص استفاده کنید. فقط کافی است از مواده شوینده ای استفاده نمایید که عطر و اسانس در ساخت  آن استفاده نشده باشد یا به میزان خیلی کم استفاده شده باشد.

3-از بین بردن لک ها از روی لباس

از بین بردن لکه ها از روی پوشاکه بچه گانه میتواند کار بسیار سختی باشد زیرا به علت حساسیت بدن کودکان شما قادر به استفاده از موادهای شوینده قوی مانند سفید کننده ها نمی باشید برای از بین بردن لک ها بهتر است که لباس را در آب گرم و تایت به مدت یک روز قرار دهید و پس از ان لباس را با استفاده از ماشین لباسشویی بشورید . یا اینکه پوشاک بچگانه را با استفاده از مواد سفید کننده بشوید و پس از خشک شدن دوباره با مواد شوینده ملایم تر بشورید تا اثار سفید کننده از روی لباس پاک شود .

 

♻️ ♻️ تولید و پخش تریکو پانیار♻️♻️
❌❌فقط و فقط به صورت عمده❌❌

🌹🌹ادرس شعبه یک :بازار بزرگ بازار عباس اباد کوچه شهید هادی مهدوی مجتمع تجاری المهدی ۳ طبقه اول پ۴۳۷

۰۲۱۴۰۵۵۳۰۵۱

شعبه دوم تهران بازار بزرگ انتهای بازار مسگرها کوچه شهید رضا کاشی پاساژ الزهرا طبقه همکف پلاک 13
تلفن تماس : 02140553051 09125025892
تلگرام : 09190836151